Hakkımızda

Gökkuşağı Promosyon Matbaa San. ve Dış Ticaret LTD.ŞTİ.

Sektördeki 24 yıllık iş tecrübesi ile, çeşitli ithal ve imalat promosyon ürünlerde tedarik sağlamak ve kurumsal gereksinime uyarlayarak optimum maliyet ile maksimum hizmeti sunarak promosyon ürün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren promosyon – eşantiyon ve hediyelik ürünler konusunda üretim ve ithalat yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; tamamen müşteri odaklı bir hizmet anlayışını kendine ilke edinmiş olan GÖKKUŞAĞI PROMOSYON bu doğrultuda promosyon sektöründe ilkelerinden taviz vermeden günümüze kadar hizmet sunmaktadır. Geniş bir showroomda sergilediği ürünlerin çeşit zenginliği ile promosyon ürünleri seçimlerinde kolaylık sağlarken, bu çeşitlerini sık sık gözden geçirerek farklı ürünleri sektöre kazandırma gayretini bundan önce olduğu gibi gelecekte de sürdürmeye devam edecektir. Bugün hizmete ve kaliteye önem veren, sektörünün önde gelen firmaları promosyon ihtiyaçlarında GÖKKUŞAĞI PROMOSYON markasını tercih etmektedirler.

Misyonumuz; Değerli Firma ve Markalarınızın, hedef kitlenize en kolay ve ekonomik yollardan ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Hız, kalite, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve hizmet devamlılığı için sürekli çalışıyor ve gelişiyoruz.

Vizyonumuz; Yenilikçi, ilkeli ve sorumluluk sahibi duruşumuzla bulunduğumuz sektöre değer katmak.

Duyduğunuz güven ve verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

(0533) 097 08 14