Sıkça Sorulan Sorular

Promosyon, bir ürün, marka veya hizmetin genel tanıtım faaliyetlerini kapsar. Hedef kitlenin bu faaliyetlerinizden haberdar olacak bütün tanıtım faaliyetlerine promosyon denir.

USB Flash Bellekler, Powerbanklar, Kalemler, Termoslar, Anahtarlıklar, Saatler, Hediyelik Setler, Şapkalar, Çakmaklar, Masa üstü setler, Kalemlikler, Ajandalar, Duvar Saatleri, T-Shirtler, Çantalar, Defterler vb. geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Hedef kitlenize hediye edeceğiniz promosyon ürünlerini belirlerken, karşı tarafın isteklerini ve geri dönüşünü göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca firmaların belirli zamanlardaki tanıtım, kampanya, özel gün tertibi gibi durumlarda bu ihtiyaca göre ürün tercihini yapabilirsiniz.

İletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilir, e-mail adresimize talebinizi gönderebilir, web sitemizdeki whatsapp hattımızdan görüşebilirsiniz.

Baskı onayı verdikten ve %30 kaporasını yatırdıktan sonra, ürün durumuna bağlı olarak 21 iş gününe kadar ürünleriniz hazırlanır.

Ürünlerin hazır olduğu bilgisi size verildikten sonra merkez depomuzdan alabileceğiniz gibi kargo ilede gönderilebilmektedir.

Kaporadan sonra kalan bakiyeyi, banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Elde olmayan sebeplerle firmamızdan kaynaklanan, teslim sırasında veya takip eden makul sürede ürünlerde ve baskıda oluşan problemleri en uygun şekilde telafi ediyor ve ürünlerimizin sonuna kadar arkasında duruyoruz. Onay verdiğiniz baskı görseline göre yapılmış olan ürünlerden ve sipariş aşamasında, e-mail veya sözlü olarak, ürüne ve baskıya dair önceden bildirdiğimiz hususlardan firmamız sorumlu değildir. Yine de sizlere makul çözümler üretmek adına elimizden geleni yapıyor, sizlere çözümler sunuyoruz.

Ürünün niteliğine göre uv baskı, lazer baskı, serigrafi baskı, tampon baskı vb.benzer birçok baskı tekniği kullanabilmekteyiz. Bunu sipariş görüşmeleri yaparken sizlerlede paylaşmaktayız.

Satın almadan önce ürün ve baskı kalitemizi görmeniz için numune talep edebilirsiniz.

Baskı öncesi uygunluk kontrolleri yapılır daha sonra baskıya geçilmekte, teslimattan öncede son kontroller yapılmaktadır.

Sitemizden yapacağınız alışverişlerin faturalarını sisteme giriş yaptığınız e-posta adresine elektronik olarak gönderiyoruz. Firmamız e-fatura mükellefi olduğundan, yapacağınız alışverişlerde kağıt fatura yerine e-arşiv fatura kullanılmaktadır.

Sabit hatlarımızdan : 0212.6596401 (Pbx)

e-mailden : info@gokkusagipromosyon.com.tr

web sitemizdeki iletişim numaralarımızdan.

Web sitemizdeki whatsapp hattımızdan

ayrıca 0533.0970814 nolu mobil hattımızdan ulaşabilirsiniz.

(0533) 097 08 14